
Силіконова пробка для анальної стимуляції 7 х 2.8 см, Рожева втулка із кристалом, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 340
Силіконова пробка для анальної стимуляції 7 х 2.8 см, Рожева втулка із кристалом, Інтимні іграшки

Анальна пробка з кристалом – це інтимний аксесуар для додаткової стимуляції під час статевого акту, який допомагає більше збуджуватись партнеру своїм сексуальним виглядом. Втулка має привабливий дизайн, щоб збуджувати партнера у процесі інтимних ігор. Акуратний кристал на основі гармонійно доповнює виріб. Форма анальної пробки дозволить Вам не відчувати дискомфорту при введенні. Матеріал безпечний, пружний та приємно оксамитовий на дотик. Основа призначена для безпеки, а також максимально швидкого та зручного вилучення. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Розмір: 7 х 2.8 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 2.8 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Розовый |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Силіконова пробка для анальної стимуляції 7 х 2.8 см, Рожева втулка із кристалом, Інтимні іграшки |
- Цена: 199 ₴










