Топ продаж

Гладка велика анальна пробка, Втулка тілесна з обмежувачем, Плаг для анальної стимуляції 12 х 5.8 см, Інтимні
940 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 389
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гладка велика анальна пробка, Втулка тілесна з обмежувачем, Плаг для анальної стимуляції 12 х 5.8 см, Інтимні іграшки

Великий анальний затор, який сподобається досвідченим любителям анального сексу. Спробуйте використати її під час статевого акту, і ви зможете відчути незрівнянні відчуття. Приємна на дотик іграшка з абсолютно гладкою поверхнею має плоску платформу біля основи.
Ця платформа одночасно є обмежувачем при глибокому введенні, а також ручкою для зручного поводження з пробкою. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Полівінілхлорид (ПВХ)
Розміри: 12 х 5.8 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 58 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Гладка велика анальна пробка, Втулка тілесна з обмежувачем, Плаг для анальної стимуляції 12 х 5.8 см, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Телесный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴








