Топ продаж
-50%

Силіконова Червона анальна пробка 9 х 4 см, Втулка для анальної стимуляції, Плаг із кристалом, Інтимні іграшки
458 ₴
229 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 835
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Силіконова Червона анальна пробка 9 х 4 см, Втулка для анальної стимуляції, Плаг із кристалом, Інтимні іграшки

Червона силіконова анальна пробка із кристалом (стразом). Її конусоподібна форма гарантують легке введення, що робить пробку ідеальною як для новачків, так і досвідчених користувачів. Підходить для тривалого носіння, створюючи відчуття від поглиблення та розширення. Легко очищується та зберігає свою довговічність. Виготовлена з м'якого та безпечного для тіла медичного силікону з гладкою поверхнею, що забезпечує комфорт та приємні відчуття при використанні. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 9 х 4см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Силіконова Червона анальна пробка 9 х 4 см, Втулка для анальної стимуляції, Плаг із кристалом, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Красный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 229 ₴










