Топ продаж
-50%

Анальні силіконові намисто у вигляді сердець, Рожевий ланцюжок з кільцем, Кульки для ануса 18 см, Інтимні ігра
520 ₴
260 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 381
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальні силіконові намисто у вигляді сердець, Рожевий ланцюжок з кільцем, Кульки для ануса 18 см, Інтимні іграшки

Силіконові гнучкі анальні кульки урізноманітнять Ваше інтимне життя та подарують яскраві оргазми. Градуйований розмір намистин дозволяє почати з малого і поступово збільшувати його в міру того, як ви звикнете до відчуттів. Якщо кульки ввести повільно і різко висмикнути ланцюжок, коли Ви дійдете до піку насолоди і отримаєте максимальне задоволення. Виготовлені із силікону для забезпечення максимального задоволення та комфорту під час використання. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розмір: 18.5 х 3.2 – 1.1 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальні силіконові намисто у вигляді сердець, Рожевий ланцюжок з кільцем, Кульки для ануса 18 см, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальные шарики |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴








