
Вібропробка з пультом 9х3 см, Фіолетова втулка для анальної стимуляції, Силіконова пробка з вібрацією, Інтимні
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 776
Вібропробка з пультом 9х3 см, Фіолетова втулка для анальної стимуляції, Силіконова пробка з вібрацією, Інтимні іграшки

Анальний стимулятор з функцією вібрації та дистанційним пультом управління. Правильна конусоподібна обтічна форма іграшки сприяє зручному та приємному розташуванню девайсу всередині. Поверхня пробки гладка і ніжна, що дозволяє відчувати виключно приємні та чуттєві відчуття у процесі інтимної стимуляції.
Кругла основа не дасть пробці проникнути надто глибоко, а також служить зручною рукояткою, за допомогою якої іграшку легко утримувати в руці та направляти у необхідні зони. Мотор пропонує вибір із 10 режимів вібрації. Управління відбувається з допомогою дистанційного пульта. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розмір: 9 х 3.3 см
10 режимів вібрації, виносний пульт керування
Живлення: Вбудований акумулятор, USB-кабель для заряджання в комплекті

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вібропробка з пультом 9х3 см, Фіолетова втулка для анальної стимуляції, Силіконова пробка з вібрацією, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Фиолетовый |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
- Цена: 590 ₴








