
Вібромасажер Чорний двосторонній, Вібратор Мікрофон, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки
1 780 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 652
Вібромасажер Чорний двосторонній, Вібратор Мікрофон, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки

Двосторонній вібратор здатний стимулювати як зовнішні чутливі точки, і внутрішні ерогенні зони. Масажер складається із двох робочих сторін. Верхня частина оснащена головкою, завдяки якій Ви зможете стимулювати соски, статеві губи, клітор та всі зовнішні чутливі ділянки тіла. Цю сторону можна використовувати і для звичайного розслаблюючого вібраційного масажу. Друга сторона може використовуватись як звичайний вібратор, який вставляється як вагінально, так і анально. Девайс пропонує вибір 10 режимів різної вібрації. Керувати вібраційними потоками можна за допомогою кнопок на основі іграшки. Використовуйте для комфортного проникнення лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розмір: 23 х 3.8 см
10 режимів вібрації з кожного боку, 2 мотори
Живлення: Вбудований акумулятор, що перезаряджається

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Длина | 23 см |
| Диаметр | 3.8 см |
| Цвет | Черный |
| Форма | Микрофон |
| Тип вибратора | Анальные |
| Питание | Аккумулятор |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Функция вибрации | Да |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вібромасажер Чорний двосторонній, Вібратор Мікрофон, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки |
- Цена: 1 780 ₴










