
Вібратор мікрофон подвійної стимуляції, Двосторонній масажер вагіни та клітора, Інтимні іграшки
1 398 ₴
699 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 1830
Вібратор мікрофон подвійної стимуляції, Двосторонній масажер вагіни та клітора, Інтимні іграшки

Вібратор - ідеальне рішення для релаксації та стимуляції. Елегантний дизайн і функціонал роблять його незамінним інструментом для догляду за тілом та інтимних ігор. Секс-іграшка з двома двигунами. Виготовлений із силікону та АБС-пластику, забезпечує шовковистий дотик до шкіри. Масажна головка згинається, що забезпечує гнучкість для цілеспрямованої стимуляції і дозволяє знайти ідеальний кут, який принесе найбільше задоволення. Завдяки водонепроникному дизайну девайс підходить для насолоди водними пригодами, будь то в душі, ванній або басейні. Для отримання більш приємних та комфортних відчуттів необхідно скористатися зволожуючим лубрикантом на водній основі. Після стимуляції необхідно обробити засобом для очищення секс іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS-пластик
Розміри: 20 х 3.5 см
Вібрація: 10 режимів
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвет | Красный |
| Длина | 20 см |
| Диаметр | 3.5 см |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Функция вибрации | Да |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Тип элементов питания | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Червоний вібратор мікрофон для подвійної стимуляції, Двосторонній стимулятор вагіни та клітора, Інтимні іграшки |
- Цена: 699 ₴










