
Чорне вагінальне яйце з вібрацією, Силіконове яйце з хвостиком на пульті, Тренажер Кегеля для жінок, Інтимні і
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 814
Чорне вагінальне яйце з вібрацією, Силіконове яйце з хвостиком на пульті, Тренажер Кегеля для жінок, Інтимні іграшки

Віброяйце забезпечує потрійний ефект: зміцнює м'язи піхви, розганяє кров в органах статевої системи жінки за допомогою масажу та забезпечує сильні оргазми під час сексу із реальним чоловіком.Довгавата кулька з хвостиком для стимуляції практично будь-якої ероганної зони. Помістіть його всередину, увімкніть вібрацію та дізнаєтеся про нові відтінки насолоди. Встановіть інтенсивність впливу на виносному пульті: вібрація може бути ледь відчутною, так і дуже потужною, що викликає справжній ураган відчуттів. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 18 х 3 см
10 режимів вібрацій
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Функция вибрации | Да |
| Диаметр | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Чорне вагінальне яйце з вібрацією, Силіконове яйце з хвостиком на пульті, Тренажер Кегеля для жінок, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вагинальные шарики |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Материал | Силикон |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 180 мм |
- Цена: 690 ₴










