Топ продаж

Чорний масажер для м'язів, Вібратор силіконовий у вигляді мікрофона, Стимулятор кліторальний, Інтимні іграшки
790 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 103
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чорний масажер для м'язів, Вібратор силіконовий у вигляді мікрофона, Стимулятор кліторальний, Інтимні іграшки

Вібратор-мікрофон підходить як для розслаблюючого масажу, так і для чуттєвої стимуляції клітора та інших ерогенних зон. Має просте управління та дозволить Вам насолоджуватися ласками навіть у воді. Завдяки 10 режимам вібрації подарують максимум задоволення та зроблять стимуляцію комфортною та приємною.
Головка іграшки чудово підійде для масажу. Виготовлений із ніжного та м'якого силікону, так що ви точно не захочете випускати іграшку з рук. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 15.2 х 3.6 см
10 режимів вібрації
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Длина | 152 см |
| Диаметр | 36 см |
| Производитель | Том.М |
| Цвет | Черный |
| Форма | Микрофон |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Чорний масажер для м'язів, Вібратор силіконовий у вигляді мікрофона, Стимулятор кліторальний, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | С дополнительной стимуляцией |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴










