Топ продаж

Силіконовий міні вібратор мікрофон, Стимулятор для жінок, кліторальний вібромасажер, Інтимні іграшки
680 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 733
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Силіконовий міні вібратор мікрофон, Стимулятор для жінок, кліторальний вібромасажер, Інтимні іграшки

Компактний вібратор-мікрофон для найніжнішої стимуляції кліторальної зони. Зручний у використанні. Нижня кнопка відповідає за увімкнення іграшки, а верхня за перемикання між 10 режимами інтенсивної вібрації. Вузький перешийок між головкою для стимуляції та рукояткою відмінно згинається, підлаштовуючись під рівень тиску на іграшку. Вибирайте свою інтенсивність і досягайте оргазму разом із цим яскравим красенем!
Використовуйте з вібратором лубриканти на водній основі. Після інтиму обов'язково промийте у воді, а також очищяйте спеціальним клінером очисником для секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 10.8 * 3.8 см
10 режимів вібрації
Живлення: вбудований акумулятор (USB-провід для заряджання входить у комплект)

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип вибратора | Клиторальные |
| Материал | Силикон |
| Цвет | Красный |
| Длина | 108 см |
| Диаметр | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Силіконовий міні вібратор мікрофон, Стимулятор для жінок, кліторальний вібромасажер, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴










