
Анальна пробка з вібрацією, Силіконова втулка для анального сексу, Пробка Червона з вібрацією на пульті, Інтим
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 776
Анальна пробка з вібрацією, Силіконова втулка для анального сексу, Пробка Червона з вібрацією на пульті, Інтимні іграшки

Стильний анальний затор, виконаний у красивому червоному кольорі. Конусна форма втулки робить її ідеальною для початківців. Така форма дозволяє бути обмежувачем, який робить ігри безпечними. Девайс пропонує 10 режимів вібрації, які ви відчуєте всім тілом. Користуватись нею можуть і чоловіки, і жінки. Поверхня гладка і ніжна, що дозволяє відчувати виключно приємні та чуттєві відчуття у процесі інтимної стимуляції. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розмір: 9 х 3 см
10 режимів вібрації, виносний пульт керування
Живлення: Вбудований акумулятор, USB-кабель для зарядки в комплекті

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальна пробка з вібрацією, Силіконова втулка для анального сексу, Пробка Червона з вібрацією на пульті, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Красный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
- Цена: 590 ₴










