Топ продаж

Вібратор мікрофон Чорний, Стимулятор кліторально-вагінальний, Силіконовий вібромасажер, Інтимні іграшки
920 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 736
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вібратор мікрофон Чорний, Стимулятор кліторально-вагінальний, Силіконовий вібромасажер, Інтимні іграшки

Універсальний масажер – вібратор-мікрофон, який ідеально підходить як для розслаблюючого масажу, так і для інтенсивної стимуляції клітора та інших ерогенних зон.
Завдяки рухомій головці універсальний вібромасажер забезпечить максимальний контакт з тілом і зробить сеанс масажу незабутнім. Перемикайтеся між режимами вібрації та їх інтенсивністю, щоб підібрати ідеальну комбінацію для яскравих оргазмів.
З вібромасажером рекомендується використовувати зволожуючі засоби виключно на водній основі. Після масажу ретельно промивайте іграшку теплою водою, уникаючи її попадання в роз'єм для зарядки, а також обробляйте всю поверхню антибактеріальним клінером для секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 20.1 х 4.3 см
10 режимів вібрації
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання у комплекті

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Длина | 20 см |
| Диаметр | 4 см |
| Цвет | Черный |
| Форма | Микрофон |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Режим работы | Вибрация |
| Функция вибрации | Да |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Тип элементов питания | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Вібратор мікрофон Чорний, Стимулятор кліторально-вагінальний, Силіконовий вібромасажер, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴










