
Анальна пробка з вібрацією та пультом керування, пробка у вигляді фалосу, Стимулятор для ануса, Інтимні
1 980 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 1820
Анальна пробка з вібрацією та пультом керування, пробка у вигляді фалосу, Стимулятор для ануса, Інтимні іграшки

Анальна пробка зроблена із силікону. Має ергономічну форму з розширеною, чітко окресленою головкою, у формі чоловічого пеніса з невеликим рельєфом, що сприяє комфортному і плавному проникненню в анус і зручному розміщенню іграшки всередині. Пробка дарує приємне відчуття легкого тиску на анальні стінки та ергономічні зони, а також відчуття наповненості та тривожної стимуляції всіх необхідних точок.Має 10 режимів вібрації. Пульт дистанційного керування дозволяє легко керувати вібраціями на відстані. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для очищення сексіграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 12.2 х 3 см
Вібрація: 10 режимів
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 3 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Розовый |
| Функция вибрации | Да |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 122 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальна пробка з вібрацією та пультом керування, Рожева пробка у вигляді фалосу, Стимулятор для ануса, Інтимні іграшки |
- Цена: 1 980 ₴










