
Вагінальне яйце з вібрацією, Міні вібратор з хвостиком на пульті, Жіночий стимулятор клітора та вагіни, Інтимн
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 814
Вагінальне яйце з вібрацією, Міні вібратор з хвостиком на пульті, Жіночий стимулятор клітора та вагіни, Інтимні іграшки

Компактне віброяйце з рельєфним дизайном на шнурку - це інтимний виріб, призначений для мастурбації та тренування м'язів піхви. Забезпечує потрійний ефект: зміцнює м'язи піхви, розганяє кров у органах статевої системи жінки.Обтічна форма віброяйця ідеально підійде як новачкам, так і досвідченим користувачам інтимних іграшок. Має 10 режимів вібрації. Пульт дистанційного керування працює на відстані до 10 метрів, що відкриває неймовірні обрії для експериментів із партнером.Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Розміри: 17.5 х 3 см
10 режимів вібрації
Живлення: Вбудований акумулятор, USB-кабель для заряджання в комплекті

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 30 см |
| Цвет | Розовый |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вагінальне яйце з вібрацією, Міні вібратор з хвостиком на пульті, Жіночий стимулятор клітора та вагіни, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вагинальные шарики |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 175 мм |
- Цена: 690 ₴










