Топ продаж
-50%

Жіноче віброяйце для тренування м'язів тазового дна, Жовтий вібратор на пульті з хвостиком, Інтимні іграшки
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 814
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноче віброяйце для тренування м'язів тазового дна, Жовтий вібратор на пульті з хвостиком, Інтимні іграшки

Віброяйце зі зручним керуванням зроблено з ніжного силікону. Має обтічну форму та ребристу поверхню. Виріб легко вводиться в тіло, а витягти його можна будь-якої миті завдяки довгому хвостику. Керувати іграшкою можна за допомогою дистанційного пульта, що є в комплекті. Вібростимулятор має 10 режимів вібрації, а також водонепроникність, завдяки якій Ви зможете насолоджуватися стимуляцією у ванній та душі. Пульт не захищений від вологи. Використовуйте для комфортного проникнення лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 18 х 3 см
10 режимів вібрацій
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Функция вибрации | Да |
| Диаметр | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Жіноче віброяйце для тренування м'язів тазового дна, Жовтий вібратор на пульті з хвостиком, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибро яйцо |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Материал | Силикон |
| Цвет | Желтый |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴










