
Рожевий вібратор двосторонній, Вібромасажер мікрофон з підігрівом, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні
2 980 ₴
1 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 836
Рожевий вібратор двосторонній, Вібромасажер мікрофон з підігрівом, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки

Девайс поєднує стильний дизайн, має вигнуту рукоятку, яка зручно лягає в долоню. Кожна сторона має 12 режимів вібрацій. Функція підігріву дасть відчуття комфорту під час використання. Одна сторона вібратора ідеально підходить для стимуляції точки G, а друга сторона-головка для масажу м'язів та стимуляції ерогенних зон. Управління за допомогою кнопок, які розташовані таким чином, щоб завжди бути під рукою, який кінець вібратора ви б не використовували. Виконаний з шовковистого та гладкого силікону, приємного на дотик. Корпус водонепроникний, можна брати із собою у ванну. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 23 х 4.2 см
Вібрація: 12 режимів (по 6 з кожного боку)
Підігрів: до 39.5 градусів
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 23 см |
| Диаметр | 4.2 см |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Функция подогрева | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Функция вибрации | Да |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Количество скоростей вибрации | 12 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Тип элементов питания | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Рожевий вібратор двосторонній, Вібромасажер мікрофон з підігрівом, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки |
- Цена: 1 490 ₴










