Топ продаж
-50%

Гнучкий фалоімітатор на присосці 42 см, Реалістичний фалос Тілесний довгий, Ділдо з мошонкою, Інтимні іграшки
1 580 ₴
790 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 750
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гнучкий фалоімітатор на присосці 42 см, Реалістичний фалос Тілесний довгий, Ділдо з мошонкою, Інтимні іграшки

Реалістичний і одночасно незвичайний фалоімітатор, з яким Ви легко пізнаєте абсолютно новий рівень інтимного задоволення. Іграшка виконана з пружного та міцного, надійного полівінілхлориду.
Фалоімітатор досить реалістичний на вигляд, проте зроблений подовженим, завдяки чому зможете випробувати абсолютно нові та незвичайні відчуття.
Іграшка густо поцяткована вінками, що яскраво додатково стимулюватиме піхву під час руху іграшки всередині. На основі зроблена присоска, що дозволяє закріпити виріб на поверхні та звільнити руки. З Real ділдо можливо все і навіть трохи більше, ніж Ви могли мріяти!
Використовуйте із виробом добре зволожуючий лубрикант на водній основі. Після ігор промийте його у воді та обробіть засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Розмір: 42 * 4.5 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Цвет | Телесный |
| Длина | 420 см |
| Диаметр | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Гнучкий фалоімітатор на присосці 42 см, Реалістичний фалос Тілесний довгий, Ділдо з мошонкою, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Для женщин |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴










