
Чорний анальний ланцюжок з намистинами різного діаметру, Стимулятор анальний з обмежувачем ручкою, Інтимні ігр
480 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 381
Чорний анальний ланцюжок з намистинами різного діаметру, Стимулятор анальний з обмежувачем ручкою, Інтимні іграшки

Силіконовий анальний ланцюжок складається з 6 намистин у вигляді сердець, одна за одною збільшуються у розмірі. На підставі розташоване кільце-тримач, за яке легко потягнути та витягнути анальну пробку. Ланцюжок підходить як для досвідчених, так і для початківців, які відкривають для себе світ анального задоволення. Нанесіть мастило і поступово вводите кульку за кулькою, ви відчуєте всі принади анального оргазму.
Виготовлена з медичного силікону з бархатистою поверхнею, гіпоалергенна та безпечна, відмінно гнеться на всі боки. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Розміри: 18.5 х 1 – 3 см
Водонепроникний

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 11 см |
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Чорний анальний ланцюжок з намистинами різного діаметру, Стимулятор анальний з обмежувачем ручкою, Інтимні іграшки |
| Тип интимной игрушки | Анальный стимулятор |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 480 ₴










