Топ продаж
-50%

Жіночий Рожевий фалоімітатор 20 см, Фалос з присоскою для вагінальної стимуляції, Ділдо реалістичний, Інтимні
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 811
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіночий Рожевий фалоімітатор 20 см, Фалос з присоскою для вагінальної стимуляції, Ділдо реалістичний, Інтимні іграшки

Фалоімітатор пружний та гнучкий. По всьому стовбуру фалосу розходяться об'ємні, набряклі вени, його виразна головка максимально наближена до справжньої. Реалістичності пружного ствола надає акуратна головка. Виготовлений із термопластичного еластомеру.
Завдяки обмежувальній присосці, фалоімітатор можна прикріпити до будь-якої гладкої поверхні та спробувати нові секс-позиції, про які раніше ніколи не мріяли. Використовуйте секс-іграшку лише з мастилом на водній основі, щоб не пошкодити ніжну структуру іграшки.
Характеристики
Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер)
Розмір: 20 х 4.2 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 200 см |
| Диаметр | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Жіночий Рожевий фалоімітатор 20 см, Фалос з присоскою для вагінальної стимуляції, Ділдо реалістичний, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴






