Топ продаж

Віброяйце у вигляді кукурудзи, Яйце вагінальне на пульті, Силіконовий стимулятор з обмежувачем, Інтимні іграшк
1 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 701
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Віброяйце у вигляді кукурудзи, Яйце вагінальне на пульті, Силіконовий стимулятор з обмежувачем, Інтимні іграшки

Стимулятор з вібрацією та пультом керування у формі кукурудзи. Така форма гарантує зручне використання та безпечну фіксацію завдяки обмежувачу. Рельєфна поверхня у вигляді зерен дарує посилену стимуляцію при кожному русі. Виконана секс іграшка з гіпоалергенного силікону, м'якого та приємного для тіла.
Девайс оснащений 10 режимами вібрації, що перемикаються як на основі за допомогою кнопки, так і з дистанційного пульта управління. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розмір: 10.5 х 3.3 см
10 режимів вібрації
Живлення: від акумулятора, USB-кабель для заряджання в комплекті

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Желтый |
| Длина | 105 см |
| Диаметр | 33 см |
| Материал | Силикон |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Віброяйце у вигляді кукурудзи, Яйце вагінальне на пульті, Силіконовий стимулятор з обмежувачем, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибро яйцо |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴









