Топ продаж

Анальний розширювач у вигляді кульок, надувний стимулятор ануса та вагіни з грушею, Інтимні іграшки
1 380 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 755
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Анальний розширювач у вигляді кульок, надувний стимулятор ануса та вагіни з грушею, Інтимні іграшки

Анальний розширювач з ерекційним кільцем гарантовано забезпечать нові відчуття як Вам, так і Вашій партнерці! Цей незвичайний виріб являє собою анальний розширювач до якого кріпиться ерекційне кільце та груша. За допомогою груші зможете збільшити діаметр розширювача.
Помістіть розширювач в анус, а потім надягніть ерекційне кільце: завдяки цьому Ви зможете насолоджуватися яскравістю відчуттів і паралельно балувати свою партнерку ще довше.
Довжина анального розширювача цілком достатня, щоб проникнути в найпотаємніші куточки Вашого тіла. Знімна трубка з голкою та кільця для фіксації на мошонці полегшують використання та регулювання розміру. Завдяки системі клапана розширювач легко надувається і легко стискається, що робить використання швидким і простим.
Щоб проникнення було виключно приємним, рекомендовано використовувати лубриканти на водній основі. Для очищення ідеально підійде спеціальний засіб, що не містить спирту - очисник для інтим товарів
Характеристики:
Матеріал: Силікон медичний
Розміри: У спокійному стані: 22,5 * 3 см
У надувному стані: 28 *8 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальний розширювач у вигляді кульок, надувний стимулятор ануса та вагіни з грушею, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальный расширитель |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Надувные |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Регулировка размера | Да |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴










