
Фалоімітатор для подвійного проникнення, Фіолетовий двосторонній фалос, Ділдо реаліст, Інтимні іграшки
758 ₴
379 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 402
Фалоімітатор для подвійного проникнення, Фіолетовий двосторонній фалос, Ділдо реаліст, Інтимні іграшки

Фіолетовий двосторонній фалоімітатор. Іграшка підійде для подвійного проникнення та одночасної стимуляції вагінальних та анальних ерогенних зон. Розроблений у реалістичному вигляді та чудово імітує чоловічий статевий член. Стовбур іграшки пружний, рельєфний і прикрашений опуклими венами, що надає вибуховим відчуттям під час стимуляції. На кожному кінці розташована контурна головка, що сприяє більш комфортному і легкому проникненню і в піхву, і в анус. Виготовлений з полівінілхлориду, не містить фталатів та шкідливих речовин у своєму складі. Використовуйте лубрикант на водяній основі. Після кожного використання фалос необхідно обробляти засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Довжина: 26 х 2 – 3 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Цвет | Фиолетовый |
| Длина | 260 см |
| Диаметр | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Фалоімітатор для подвійного проникнення, Фіолетовий двосторонній фалос, Ділдо реаліст, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 379 ₴








