Топ продаж
-50%

Ребристий Синій фалоімітатор 29 см, Гнучкий довгий фалос на присосці, Вагінальний стимулятор, Інтимні іграшки
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 782
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ребристий Синій фалоімітатор 29 см, Гнучкий довгий фалос на присосці, Вагінальний стимулятор, Інтимні іграшки

Фалоімітатор довжиною 29 см для особливо глибокого проникнення. Виготовлений із полівінілхлориду. Ділдо зроблений подовженим, завдяки чому Ви зможете отримати абсолютно нові та незвичайні відчуття. Іграшка має ребристу поверхню для стимуляції піхви під час руху фалосу. Має присоску, що дозволяє закріпити виріб на поверхні та звільнити руки, а також закріпити фалос на спеціальних трусиках, щоб отримати справді цікавий страпон для сексу. Використовуйте з інтимною іграшкою зволожуючий лубрикант на водній основі. Після стимуляції обробіть спеціальним спреєм для очищення фалосу.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ
Розмір: 29 х 4.5 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Цвет | Синий |
| Длина | 290 см |
| Диаметр | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Ребристий Синій фалоімітатор 29 см, Гнучкий довгий фалос на присосці, Вагінальний стимулятор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴










