
Насадка на палець у вигляді фалоімітатора на батарейках, Рожевий вібростимулятор точки G, Інтимні іграшки
780 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 148
Насадка на палець у вигляді фалоімітатора на батарейках, Рожевий вібростимулятор точки G, Інтимні іграшки

Компактний вібратор для чуттєвої стимуляції піхвових ерогенних зон і точки G. Ефективна іграшка секс, яка зручно розміщується на двох пальцях і міцно фіксується на зап'ястя. Має ребристу поверхню, що дозволяє отримувати більше яскравих відчуттів від тертя та активних фрикцій. Насолоджуватися інтимною стимуляцією можна соло, а можете довірити цю роль своєму партнеру, дозволивши йому експериментувати та доставляти Вам яскраву насолоду своїми пальцями у тандемі з вібратором. На середині ствола вібратора розташована віброкуля, яка подарує додаткові вібраційні ласки. Виготовлено виріб із силікону без фталатів. Віброкуль працює від 3 батарейок LR44 (є в комплекті). Вібратор не боїться води, тому його можна взяти із собою навіть у ванну кімнату. Для комфортного проникнення рекомендуємо використовувати лубрикант на водяній основі.
Характеристики:
Матеріал: Силікон, відмінно тягнеться
Розміри: 16 х 4 см
Режим вібрації (віброкуля)
Водонепроникна
Живлення: батарейки LR 44 - 3 шт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвет | Розовый |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Насадка на палець у вигляді фалоімітатора на батарейках, Рожевий вібростимулятор точки G, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | С дополнительной стимуляцией |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | LR44 |
| Количество батареек | 3 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Диаметр | 40.0 |
- Цена: 780 ₴








