Топ продаж
-50%

Анальна пробка із заячим хвостиком, Металева пробка з Червоним хутром, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки
580 ₴
290 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 089
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка із заячим хвостиком, Металева пробка з Червоним хутром, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки

Анальний затор виготовлений з нержавіючого глянсового металу і прикрашений червоним штучним хвостиком. Такий аксесуар надасть образу цікавого акценту і сподобається тим, хто хоче скуштувати в ліжку щось нове та приємне. Завдяки класичній формі та компактним параметрам анальна пробка відмінно підходить для новачків і зробить подію інтригуючою. Нанесіть трохи лубриканта для анального сексу на кінчик пробки та введіть м'яко, насолоджуючись приємним тиском зсередини. Досить широкий обмежувач з хвостиком запобігає глибокому проникненню і зробить інтимну близькість особливо хвилюючою.
Характеристики:
Матеріал: Нержавіюча сталь
Розмір: 7 х 2.8 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Диаметр | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальна пробка із заячим хвостиком, Металева пробка з Червоним хутром, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Красный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 72 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴










