
Вібростимулятор на батарейках, Чорна силіконова насадка на палець, Стимулятор клітора та вагіни, Інтимні іграш
780 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 148
Вібростимулятор на батарейках, Чорна силіконова насадка на палець, Стимулятор клітора та вагіни, Інтимні іграшки

Еластична, м'яка та приємна на дотик насадка на палець із вібрацією. Водонепроникна текстурована насадка ковзає по двох пальцях за допомогою браслета, який утримує кулю, що вібрує, в долоні. Усі гарячі точки будуть задіяні. Насолоджуйтесь одночасною вагінальною та кліторальною стимуляцією за допомогою насадки. Вібро куля посилає клітору додаткові хвилі вібрації, тоді як інша частина насадки буде зайнята вагінальною стимуляцією. Оргазм із цією секс іграшкою настане дуже швидко.Віброкуль працює від 3 батарейок LR44 (є в комплекті). Для ще більшого комфорту рекомендуємо використовувати з мастилом на водній основі.
Характеристики:
Матеріал: Силікон, відмінно тягнеться
Розміри: 16 х 4 см
Режим вібрації (віброкуля)
Водонепроникна
Живлення: батарейки LR 44 - 3 шт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвет | Черный |
| Питание | Батарейки |
| Тип вибратора | На палец |
| Форма | Пуля |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вібростимулятор на батарейках, Чорна силіконова насадка на палець, Стимулятор клітора та вагіни, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | С дополнительной стимуляцией |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | LR44 |
| Количество батареек | 3 шт. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Диаметр | 40.0 |
- Цена: 780 ₴







