Топ продаж
-50%

Тілесний двокінцевий фалоімітатор 26 см, Реалістичний фалос для подвійного проникнення, Інтимні іграшки
758 ₴
379 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 402
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тілесний двокінцевий фалоімітатор 26 см, Реалістичний фалос для подвійного проникнення, Інтимні іграшки

Реалістичний фалоімітатор має два робочі стволи і дозволить отримати одночасну стимуляцію і вагінальних, і анальних ерогенних зон. Іграшка розроблена у U-формі. Кожен стовбур має опуклі вени та ніжну контурну головку. Більший фалос призначений для чуттєвої стимуляції піхвових ерогенних зон, а менший стовбур забезпечить яскраву стимуляцію анальних стінок. Виготовлений з полівінілхлориду, не містить фталатів та шкідливих речовин у своєму складі. Використовуйте лубрикант на водяній основі. Після кожного використання фалос необхідно обробляти засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Довжина: 26 х 2 – 3 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Цвет | Телесный |
| Длина | 260 см |
| Диаметр | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Тілесний двокінцевий фалоімітатор 26 см, Реалістичний фалос для подвійного проникнення, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 379 ₴








