Топ продаж
-50%

Двосторонній фалоімітатор 26 см Синій, Анально-вагінальний стимулятор, U-фалос підвійний для пар, інтимні ігра
758 ₴
379 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 402
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двосторонній фалоімітатор 26 см Синій, Анально-вагінальний стимулятор, U-фалос підвійний для пар, інтимні іграшки

Двокінцевий фалоімітатор Double Dong - це реалістична секс-іграшка з двома робочими стовбурами для одночасної вагінально-анальної стимуляції та отримання яскравої, чуттєвої подвійної насолоди.
Мріяли про подвійне проникнення? Якщо так, то мрії потрібно втілювати і що раніше, то краще. Тому двокінцевий фалоімітатор – це саме те, що Вам необхідно. Реалістичний вигляд і два робочі стволи дозволять Вам отримати одночасну яскраву та чуттєву стимуляцію і вагінальних, і анальних ерогенних зон. Іграшка розроблена в U-формі, яка дозволить Вам комфортно та зручно зробити подвійне проникнення.
Складається фалоімітатор із двох робочих стволів, які виготовлені в реалістичній манері. Кожен ствол має опуклу венозну систему і контурну ніжну голівку. Більший фалос призначений для чуттєвої стимуляції піхвових ерогенних зон, а стовбур менше забезпечить яскраву стимуляцію анальних стінок. Рельєфна поверхня та відмінна гнучкість іграшки дозволять Вам отримувати ще ефектніші та вибухові відчуття в процесі стимуляції. Double Dong – це справжня мрія для любителів всього і одразу.
Виготовлений з термопластичного еластомеру. Насолоджуйтесь подвійною стимуляцією і не забувайте користуватися зволожуючими лубрикантами на водній основі для більш приємних та комфортних відчуттів. Після кожного використання фалос необхідно обробляти засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер)
Розмір: 26 * 3-2 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Синий |
| Длина | 260 см |
| Диаметр | 20 см |
| Производитель | Саме То |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Двокінцевий фалоімітатор 26 см Синій, стимулятор вагіни та анусу, U-фалос для підвійного проникнення пар, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Унисекс |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 379 ₴










