Топ продаж
-50%

Анальна пробка металева з Чорним хвостиком, втулка плаг сріблястий з хутром, інтимні іграшки для анусу
580 ₴
290 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 089
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка металева з Чорним хвостиком, втулка плаг сріблястий з хутром, інтимні іграшки для анусу

Анальна прообка з чорний хвостиком зайчика виглядає дуже мило. Такий аксесуар додасть образу цікавого акценту і сподобається тим, хто бажає спробувати в ліжку щось нове і дуже приємне.
Пробка S виготовлена з нержавіючого глянцевого металу і прикрашена чорним штучним хвостиком. Завдяки класичній формі та компактним параметрам анальна пробка відмінно підходить для новачків і зробить пригоду інтригуючою. Нанесіть трохи лубриканта на водній основі для анального сексу на кінчик пробки і введіть м'яко її, насолоджуючись приємним тиском зсередини. Досить широкий обмежувач з хвостиком запобігає глибокому проникненню і зробить інтимну близькість особливо збуджуючою.
Після кожного використання ретельно мийте анальну пробку теплою водою, уникаючи намокання хвостика обо обробіть засобом для очищення інтим товарів. Якщо хвостик все ж таки намокне, необхідно добре просушити його перед зберіганням.
Характеристики:
Матеріал: нержавіючий метал + штучне хутро
Розмір: 7 * 2.7 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Диаметр | 2.8 см |
| Тип | Анальная пробка |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для женщин |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴










