Топ продаж
-50%

Анальна пробка з Білим хутром 7 см, Втулка з хвостиком кролика, Стимулятор анусу, Інтимні іграшки
580 ₴
290 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 089
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка з Білим хутром 7 см, Втулка з хвостиком кролика, Стимулятор анусу, Інтимні іграшки

Витончена металева пробка з пухнастим кролячим хвостиком білого кольору подарує додаткову стимуляцію під час сексу чи мастурбації та стане пікантною окрасою вашого тіла. Виготовлено пробку з металу, яка не тільки дуже легко входить в анус, але й дозволяє експериментувати з температурою. Утримуйте пробку в холодній або гарячій воді перед введенням і ви отримаєте масу нових приємних відчуттів. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Нержавіюча сталь, хутро
Розмір: 7.2 х 2.8 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Диаметр | 2.8 см |
| Тип | Анальная пробка |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Белый |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 72 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальна пробка з Білим хутром 7 см, Втулка з хвостиком кролика, Стимулятор анусу, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴










