
Вібро кільце для продовження статевого акту, Ерекційне кільце з вібрацією, інтимні іграшки
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: С 603
Вібро кільце для продовження статевого акту, Ерекційне кільце з вібрацією, інтимні іграшки
Вібро-кільце, яке подарує обом партнерам незабутні моменти інтимної близькості!! Це кільце полегшить досягнення оргазму в жінок за допомогою стимуляції клітора, а також посилює ерекцію в чоловіків і збільшує тривалість статевого акту.

Щоб збільшити спільне задоволення під час сексу, рекомендуємо купити ерекційне віброкольцо — просту, але функціональну іграшку. Кільце продовжує ерекцію, а також додатково стимулює клітор партнерші, а знімна вібропуля з режимами роботи відкриває широкі простори для еротичних ігор. Це поєднання приносить задоволення в усьому світі, долучайтеся і ви!
Ерекційне кільце виготовлене з м'якого силікону, завдяки чому щільно, але ніжно охоплює основу пінису, забезпечуючи потужну та довгу ерекцію. Водночас спеціальне ущільнення стимулює клітор, додаючи яскравості вашому сексу! А вже вібрації від потужної віброплі відчують обидва партнери, поготів, що вібропулю можна дістати та пограти з будь-якими чутливими зонами! З цим кільцем ви отримаєте:
- потужну та довгограючу ерекцію, щоб насолоджуватися й дарувати насолоду знову й знову;
- стимуляцію чутливих зон партнерші;
- вібропулю з вібрацією і керуванням однією кнопкою — використовуйте її в кільці або самостійно!
У будь-яку пору доби ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, потіште свого партнера чимось новим і незвичайним. Інтим товари — це яскравий світ задоволення, розслаблення й барвистих оргазмів. Це не просто інтимні іграшки — вони здатні перевернути світ ваших еротичних бажань і фантазій! Ми завжди пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! Подаруйте собі максимальне блаженство, замовивши вподобану іграшку з каталогу! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, пакуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не прокидається.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Розмір на фото
Режим вібрації (вібропуля)
Водонепроникність: Так
Живлення: батарейки LR 44, 3 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип призначення | Вібро кільце для продовження статевого акту, Ерекційне кільце з вібрацією, інтимні іграшки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 30.0 |
| Основні | |
| Функція вібрації | Так |
| Тип елементів живлення | LR44 |
| Стать | Чоловічий |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Водостійкість | Так |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип інтимної іграшки | Ерекційне кільце |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступінчастий |
| Тип фалоімітатора | Гладкі |
- Ціна: 880 ₴








