
Мастурбатор духосторонній потрійний чоловічий, реалістична вагіна ротик анальний секс, інтимні іграшки
1 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: С 1282
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мастурбатор духосторонній потрійний чоловічий, реалістична вагіна ротик анальний секс, інтимні іграшки»
Мастурбатор духосторонній потрійний чоловічий, реалістична вагіна ротик анальний секс, інтимні іграшки

Двосторонній мастурбатор, з одного боку якого на Вас чекає реалістична вагіна й анус, а з іншого — пікантний ротик. Мастурбатор 3в1 дає Вам змогу вибирати, яку насолоду Ви отримаєте саме зараз. З одного боку іграшки розташована реалістична вагіна й анус із ніжними статевими губами та тугим вузьким отвором між ними, а з іншого — спокусливий рот, готовий до оральних печ. Внутрішній канал мастурбатора обладнаний безліччю ребристостей і бульбашок, що сприяють яскравішим відчуттям під час фрикцій. Робочі отвори добре розтягуються.
Розроблений мастурбатор із якісної, м'якої та приємної термопластичної гуми. Секс іграшка має компактний розмір, тому її легко утримувати в одній руці. Девайс також чудово поміститься й у сумку, якщо Ви захочете взяти її із собою в подорож.
Для отримання приємніших і комфортніших відчуттів необхідно скористатися зволожувальним лубрикантом на водній основі. Після стимуляції мастурбатор треба обробити засобом очищення секс іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Розмір: 17 * 9 * 8 см

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Основні | |
| Стать | Чоловічий |
| Тип мастурбатора | Анус і вагіна |
| Рельєф мастурбатора | Реалістичний |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Водостійкість | Так |
| Функція вібрації | Немає |
| Тип інтимної іграшки | Мастурбатор |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Додатковий отвір | Оральное |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мастурбатор 3в1 чоловічий, мастурбатор силіконовий реалістичний, вагіна та ротик з анальним отвором |
- Ціна: 1 780 ₴









