Топ продаж

Вібратор мікрофон Малинового кольору, Стимулятор з вібрацією для клітора, Інтимні іграшки
790 ₴
- Немає в наявності
- Код: С 103
+380 (97) 847-19-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вібратор мікрофон Малинового кольору, Стимулятор з вібрацією для клітора, Інтимні іграшки

Інтимний стимулятор створений спеціально для жінок. Має 10 режимів вібрації і 8 швидкостей, що дозволяє налаштувати його під свої індивідуальні уподобання. Ви зможете насолоджуватися ніжними вібраціями або вибрати більш інтенсивні режими, щоб досягти максимального задоволення. Підходить для сольних експериментів або для використання разом із партнером. Водонепроникний, Ви зможете використовувати його у ванній або душі. Виконаний із силікону, приємний на дотик та гіпоалергенний. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розміри: 15.2 х 3.6 см
10 режимів вібрації
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 152 см |
| Діаметр | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип призначення | Вібратор мікрофон Малинового кольору, Стимулятор з вібрацією для клітора, Інтимні іграшки |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор мікрофон |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Так |
| Режим роботи | Вібрація |
| Колір | Фуксия |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Регулятор рівня вібрації | Ступінчастий |
| Водостійкість | Так |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Тип елементів живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴










